Anketa
Z které fakulty UTB se podaří nabrat nejvíce nových členů Skřítka?

FT (1088 hl.)
 
FAME (441 hl.)
 
FMK (495 hl.)
 
FAI (487 hl.)
 
FHS (474 hl.)
 
FLKŘ (480 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3465

Vyhledávání
Vyhledat text

Administrace
Kronika

Silvestr 2011

          Vydáno dne 03. 01. 2012

Tak to zapijeme teď ve 21h ne ať máme klid a jdeme spát, co vy na to ? :-D

Ano, i takové hlášky byly slyšet. Ale popořadě.
Já s Michalem jsme na Myšárnu přijeli už ve čt a pěkně se snažili tam chatu vytopit do pátku, kdy odpoledne dorazil Sirka, Míša a Louda. Dojedli zbytek lívanců od oběda, uvařili jsme těstoviny a hrála se Battlestar Galactica. Potom po 21h dorazil Svišť, Zuzka, Luke. Dovezli zbytek jídla a bečku piva. Do dvou ranních hodin se hrál Munchkin.
Dopoledne sobotní dorazil Přema, během odpoledne ještě Šotek, Pavlína, Vladan a Vláďa a to už jsme byli kompletní. Šotka popadl chvíli po příjezdu nápad, že by rád šel do Zlína pěšky, ale přeci nepůjde sám. Tak se každého ptal, zda s ním půjde. Všichni odolali jeho prosbám a výhružkám. Zájemci si udělali procházku, abychom jen neseděli na zadku a nehráli hry, na blízký kopec, kde proběhla menší sněhová koulovačka.
Na chatě potom proběhla hra Activity a potom Pantomima. Boje byly velmi vyrovnané, ale nakonec přeci jenom družstvo se mnou vyhrálo. Musím říci, že předvádět některá slova bylo velmi náročné na poznání a i smějící se břicha hádajících. Doteď se směji při vzpomínce na Doupě neřesti.
K půlnoci jsme se sebrali a vydali se za Sirkou směrem na kopec. Trasa vedla neobvykle zajímavými místy a řekněte, kdo jiný než skauti by si o Silvestru vyšli na kopec skrz sad, kde se pasou krávy, prolézali plotem a nakonec se kochali pohledem na Vizovice a část Zlína? Svišť ještě s Lukem vystřelovali nějaké světelné efekty a potom hurá do tepla chaty. Přema s Míšou umyli hromadu nádobí a šlo se spát.
V neděli se vstávalo v 9:30h a někteří se sbalili a odešli na vlak, aby ho stihli, jiní uklízeli. Všichni přidali ruku k dílu a chata byla tím pádem rychle uklizená.
Já s Michalem a Šotkem jsme čekali ještě na Jožku a než dojel, podívali jsme se na díl Futuramy, sbalili se a Jožka nás hodil na vlakové nádraží ve Vizovicích.
Rozhodně se mi líbil Silvestr mimo velké město, s bandou přátel, dobrého jídla a příjemnou zábavou.

(Autor: Ťapka | Informační e-mailVytisknout článek)


Návrh a realizace: Skřet, Redakční systém:phpRS