Roverský program uvádí: OBROK13!

Vydáno dne 21. 03. 2013

Největší setkání roverů a rangers v České republice se blíží. První víkend v červnu se naplní louky okolo vodního hradu Švihov stovkami lidí ve věku od 15 let. Setkání proběhne od 5. do 9. června 2013 a bude ve znamení roverského programu. Roverský program není pro spoustu z Vás novinkou. Není to žádná příručka na razítka a podpisy, roverský program je nabídka. Pokud chcete vědět, co všechno Vám nabízí, přidejte se mezi ostatní účastníky OBOROKU13 a třeba Vám pomůže „ Roverský začátek“, který dostane každý při vstupu na tábořiště.

CO VÁS NA OBROKU ČEKÁ? Netradiční sporty, zajímaví hosté, inspirace, spousta nových lidí a zážitků, večerní koncerty, divadelní představení, LARpové večery, čajovny, přednášky, workshopy a semináře, geocaching, 4D kino, noční hra a samozřejmě velká super ultra turbo hra! JAK SE ZAREGISTROVAT? Stačí poskládat skupinu o 4 členech, kteří ani nemusí být z jednoho kmene či oddílu. Prostě 4 lidí minimálně, kteří mají chuť užít si první víkend v červnu. Zaregistrovat se pomocí formuláře na stránce www.obrok13.cz, poslat fotku skupiny a přidat něco na tržnici Inspira. A je to! Stačí sledovat informace na www.obrok13.cz nebo www.facebook.com/o­brok13 a v červnu přijet! REGISTRACE KONČÍ 1. 4. 2013 TAK MOC NEČEKEJ!

(Autor: Přema | Zdroj: informace@skaut.cz | Informační e-mailVytisknout článek)