Anketa
Z které fakulty UTB se podaří nabrat nejvíce nových členů Skřítka?

FT (1088 hl.)
 
FAME (441 hl.)
 
FMK (495 hl.)
 
FAI (487 hl.)
 
FHS (474 hl.)
 
FLKŘ (480 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3465

Vyhledávání
Vyhledat text

Administrace
Kronika

Plavání

          Vydáno dne 10. 01. 2012

jak to probíhalo? Kdo vyhrál pohár?

Auto s účastníky schůzky přijelo pár minut po šesté. Vysoukali jsme se z něj (Svišť-řidič, Přema-spolujezdec, Louda a já na kraji, Míša uprostřed) a vyrazili do lázní. Uvnitř jsme nabrali dosud neviděného člena Overa, udělali krátkou poradu a nakonec si předplatili 1,5h šplouchání, sušení, převlékání atd., vše v celku. Nutno podotknout, že se ceny v bazénech od mé sedmé třídy rapidně zvýšily.
Brzy jsme stanuli v bazénu, který mne překvapil svou malou hloubkou, a počali se rozplavávat a hlasovat, které že disciplíny budou závodní. Vyhrál to běh na 50m, volný styl na 50m, a plavání pod vodou, co to dá.
Při první disciplíně jsem si vedl navýsost dobře, nicméně přema mě začal asi od půlky ohrožovat a nakonec to byl on, kdo získal první místo (pořadí: Přema, Já, Louda, Svišť, Over, Míša). V druhé disciplíně jsme pavali po dvojicích a já s Loudou prohrál. Pravda, v cestě jsem měl několik plavců a nakonec mě skoro knokautoval proud bublin ze dna, ale Louda byl i tak rychlejší. Ostatní se s plaváním potýkali celkem dobře, 50m jsme uplavali všichni(pořadí: Svišť, Přema? Louda, Over, já, Míša).
V třetí disciplíně jednoznačně dominoval obojživelník Svišť, kterého to údajně naučila sestra. Druhý byl Louda, třetí Over, čtvrtý Přema, pátý jsem byl já a za Mnou Míša.
Po soupeření jsme šli na chvilku do páry a zjistili, proč je venku tolik aut a oproti tomu na bazénu tak málo lidí. Chvíli jsme tam kecali, pak hurá do sprchy, kde nám sprchování oživila paní uklízečka, převléct se a prýýýýč, ať to stihnem do hodiny a půl!
Stihli jsme. Pohár získal Svišť(nyní již doprovázejíc svou družku), kterému byl předán zástupcem držitele, za stručného potlesku nás, přihlížejících. A to byl konec schůzky.

Nicméně k mé velké radosti všichni do jednoho kladně zareagovali na Svišťův návrh jít posedět do Devítky. Místo to sice bylo nešťastné, ale samotný akt ve mě vyvolal radost. A tak jsme povídali a až nás to omrzelo odešli. [p] To jsem to rázně utnul, co? ;)


(Autor: Mnějéša | Informační e-mailVytisknout článek)


Návrh a realizace: Skřet, Redakční systém:phpRS