Kontakt, členové

NOOB Míša
Pavel Tichý
misa4507@seznam.cz
Jsem člověk, co je schopný se dostatečně nadchnout snad pro všechno. Mezi mé největší zájmy patří asi tanec, a to i přesto, že se mu už moc nevěnuji. U filmů a knížek mám nejraděj sci-fi a fantazi...Pokud mě chcete potkat, tak mě momentálně nejčasěji najdete v Brně, kde studuji. Pokud to však čas dovolí, tak vždy rád zavítám na akce Skřítka :)
Miška
Michaela Šerá
mufika20@seznam.cz
Jsem andílek i mrcha. Romantická i zvrhlá. Chvíli šíleně miluju, chvíli k smrti nenávidím. Jsem cholerická a náladová, milá a přátelská. Jsem věrná, ale ďábelským myšlenkám se neubráním. Jsem energická i líná... a nejlepší bude, když mě poznáte sami :-)
Přema
Přema Jurák
premysl@jurak.cz
Poznáte mě snadno: říkám, co říct chci, a myslím to vážně. Ze zálib bych jmenoval lesní moudrost, železnici, moravský a slovenský folklór, architekturu, muziku, geografii, dobrou četbu a filmy a spoustu dalšího...
Sirka
Jirka Matoušek
matousek158@seznam.cz
Skautem jsem už přes dvacet let, takže pro roverský kmen (i vysokoškolský) jsem už trochu za zenitem. Nicméně se často pouštím do věcí, které mi dávají smysl, i když to znamená starosti a povinnosti, které bych si mohl ušetřit. Většinou se to však vyplatí, protože si pak užívám to, když ty věci fungují, lidé jsou spokojení a baví je být spolu.
Skřítek
Roverský kmen Skřítek
rkskritek@seznam.cz
A co si tu vymyslí o mně?
Svišť
Tomáš Fišer
fiser.tomas@centrum.cz
No rád se směju a kdo je na tom stejně tak to si budem rozumět :-)